Отслеживать
Site Search
uk en
 
 

Наша мисия, видение и ценности

Постачальник талановитих рішень світового рівня

Мы хотим быть лучшими, помогая работодателям добиваться успеха с помощью сотрудников.
Мы хотим быть лучшими,
помогая работодателям добиваться
успеха с помощью сотрудников

Бачення компанії Хадсон полягає у вмінні бути глобальним постачальником талановитих рішень світового класу, забезпечуючи найвищу якість обслуговування клієнтів та кандидатів.

Ми знаходимося в бізнесі перетворення як організацій, так і кар'єри. У діапазоні набору персоналу, управління талантами та рішення процесів набору, які ми пропонуємо, ми також допомагаємо організаціям і приватним особам повністю реалізувати свій потенціал.

Відносини з нашими клієнтами і кандидатами є ключовими і підкріплені п'ятьма цінностями в нашій компанії, які лежать в бізнес-стратегії, нашій поведінці і наших відносинах, як всередині, так і зовні:

 • Цілісність:
  Ми приймаємо і підтримуємо найвищі стандарти особистої та професійної етики, чесності та довіри.
 • Повага:
  Ми до всіх ставимося з безкомпромісною повагою, ввічливістю і справедливістю.
 • Співпраця:
  Ми працюємо як команда і обмінюємося знаннями для безперервного вдосконалення, навчання та інновацій.
 • Розширення прав та можливостей:
  Ми уповноважені поставляти якість роботи за рахунок інновацій та лідерства на всіх рівнях.
 • Відповідальність:
  Ми несемо відповідальність, щоб виконати наші зобов'язання перед колегами, клієнтами та кандидатами, з чітким розумінням терміновості та підзвітності, властиві цим зобов'язанням.
Истории успеха

Agricultural pioneer Monsanto turned to Hudson to fill multiple roles using our Graduate Recruiting, Recruitment and Talent Management solutions.

 
 
HUDSON

Хадсон (код NASDAQ: HSON) - рекрутинговая компания, предлагающая высококвалифицированные услуги кадрового аутсорсинга и набора персонала, а также эффективные решения в управлении талантами. Компании, пользующиеся услугами Хадсон, оптимизируют свою организационную структуру и добиваются высоких результатов благодаря подбору, найму и развитию талантливого персонала. Обладая штатом более 2 000 сотрудников в 20 странах мира, мы помогаем нашим клиентам привлекать, подбирать и развивать лучших сотрудников для их бизнеса.